درباره بنیانگذار کالج

سعید گل محمدی

سعید گل محمدی مربی (کوچ) و منتور بین المللی است.
او اکنون مدرس دوره های تربیت کوچ حرفه ای و بنیانگذار کالج بین المللی Prosperity College of Canada (PCC) در ونکوور کانادا است.

ماموریت این کالج با تمرکز بر کوچینگ، تربیت کوچ حرفه ای، در سطح بین المللی و پس از آن اعطای مدرک معتبر پایان دوره ی آموزشی به دانشجوها است.

سعید همچنین نویسنده و مترجم بیش از صد عنوان کتاب در حوزه کوچینگ، تحول فردی و سازمانی است، که تعدادی از آن ها در سایت آمازون نیز در دسترس است.

100+

کتاب های تالیف و ترجمه شده

700+

کارگاه آموزشی

100,000+

دانش پذیر محتوای رایگان

او مدرک تحصیلی اش را در رشته های MBA و DBA گرفته است، ولی از آنجایی که علاقمند به حوزه کارآفرینی بوده و هست، فعالیت های ارزشمندی را در این زمینه داشته و در کنارش دست به تجربه های متفاوتی برای بالا بردن تخصص، سطح دانش و مهارتش زده است و در این میانه ارزشها و چشم انداز کوچینگ را منطبق بر ارزشهای بنیادین خود یافت و آموزش کوچینگ و رشد فردی را نزد اساتید برجسته بین المللی آغاز کرد.

پس از شرکت در دوره ها و سمینارهای بین المللی، “آکادمی بین المللی نگرش مثبت ” را در کشور ایران تاسیس کرد در این آکادمی او علاوه بر مدیریت آکادمی، طراح آموزشی دوره ها (Instructional designer) هم بوده و طرح های آموزشی جدید، متحول کننده و خلاقانه ای را به اجرا گذاشت که منجر به همکاریشان با شرکت ها و سازمان های مختلف در قالب برپایی جلسات، سمینارها و دوره های آموزشی در حوزه کوچینگ، تحول فردی و سازمانی و MBTI شد.

در ادامه پس از مهاجرت به کشور کانادا در سال 2019 در راستای توسعه فعالیت هایش کالج بین المللی Prosperity College of Canada را پایه گذاری کرد.

همین پیشینه، تجربه و آموزش ها او را بیش از پیش به تلاش برای تحقق بخشیدن به اهدافش مصمم کرد، آنچه او برایش می کوشد خلق ارزش یا ردپایی موثر در طول حیاتش است که پس از او نیز ماندگار شود و باعث و بانی تحولات هر چند کوچک در سعادتمندی انسان ها شود تا نامی نیک از خود بر جای بگذارد.