معرفی کالج بین المللی Prosperity College of Canada در 4 دقیقه

کالج بین المللی Prosperity College of Canada یک مجموعه پویا، مدرن و مستقل به مدیریت سعید گل محمدی است که به پشتوانه 20 سال تجربه کوچینگ و مدیریت و منتورینگ، به علاقه مندان کمک می ‌کند تا تبدیل به یک کوچ حرفه ای و بین المللی شوند

ماموریت

ماموریت این کالج با تمرکز بر کوچینگ، تربیت کوچ حرفه ای، در سطح بین المللی و پس از تایید صلاحیت، اعطای مدرک معتبر پایان دوره ی آموزشی، به دانشجوست. از آنجا که رویکرد ما در این کالج تحول محور است؛ تلاش ما بر این است که با ساختار آموزشی متفاوت و متنوع و محتوایی غنی، خدماتی باکیفیت ارائه دهیم، در این راستا تیم آموزشی ما با مشاوره، برنامه ریزی و بررسی دقیق، امکان دسترسی به شرکت در کلاسها را برای هر کسی در هر کجا از جهان، مهیا کرده هست.

ما کی هستیم؟

ما بر این باوریم که همراهی هوشمندانه معجزه می کند. یک کوچ، یک همراه حرفه ای است. کوچینگ نوعی مشارکت میان کوچ و مراجع است؛ مانند یک قایق با دو سرنشین، که برا ی رسیدن به ساحل مقصود (مقصد) نیازمند مهارت، تعامل، انعطاف پذیری، یادگیری، مسئولیت پذیری و تعهد به تغییر است. ما در این مسیر با تمرکز بر نقاط قوت افراد، آنها را در مسیر حرکت و ایجاد تحول همراهی می کنیم تا بتوانند به آنچه در وجود خود دارند اعتماد و سپس آن را ابراز و زندگی کنند.

ارزش های ما

  • انسانیت مهم ترین موضوع است.
    برای ما فرقی نمی کند چه جایگاهی داشته باشید، ما به وجود و ذات همه انسان ها احترام می گذاریم.
  • همه می توانند تحول آفرین باشند.
    اما در صورتیکه که فرد، خود را به مهارتها، صلاحیتها و اصول اخلاقی کوچینگ مجهز کند می تواند این اثربخشی را چندین برابر به جهان ببخشد.
  • جهانی فکر و عمل کنید.
    افکار و اعمال ما تنها بر روی خودمان تأثیر نمی گذارد، بلکه بر جامعه ای جهانی تأثیر می گذارد. بهترین تصمیم ها زمانی گرفته می شود و بهترین اقدامات زمانی انجام می شود، که پیامدهای افکار و اعمال خودمان را گسترده تر در نظر بگیریم.

ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

تغییر می تواند یک پدیده سطحی باشد که در تداوم و ممارست به تحول منجر می شود و اما تحول؛ عمیق، ریشه ای و ماندگار است. چشم انداز ما تربیت مربی حرفه ای در سطح بین المللی برای دانشجویان مشتاق از سراسر جهان، با رویکرد تحول است. برنامه های آموزشی کل نگرِ ما برای همه می تواند کارآمد باشد. تلاش ما بر این است که این نگرش تحول محور را در جهان توسعه دهیم، تا افراد با شناخت بیشتر از خود و درک دیگران، بتوانند کیفیت زندگیشان را افزایش دهند.